Menu
Your Cart

Duvar Panelleri - Blog RSS Feed

20 Apr Tuğla Görünümlü Strafor Duvar Kaplama Panelleri
burcu 0 9
Duvar paneli denince aklınıza hiçbir şey gelmeyebilir ve onu dekoratif bir ürün olarak algılarsınız ancak duvar paneli aslında ısı ve ses yalıtımı şek..
20 Apr Isı yalıtımının püf noktaları nelerdir?
burcu 0 7
Artan enerji ihtiyacımızı karşılamak için dünyamızı daha fazla kirletmek yerine enerjiden tasarruf ederek doğayı koruyabilir ve enerji maliyetlerini d..
16 Apr İç Cephe Kaplama Panelleri
burcu 0 8
Bir yapıyı dekore etmek oldukça önemli bir konudur. Seçilecek iç cephe kaplama panelleri hem ekonomik, hem dayanıklı hem de işlevsel olmalıdır. Mevcut..
15 Apr Duvar Panelleri Nasıl Uygulanır ?
burcu 0 8
Taş, tuğla gibi ağır malzemeleri kullanma çağı artık geride kaldı.Dekorasyonu istediğiniz her mekanda rahatlıkla değiştirebilirsiniz. Taş, tuğla gibi ..
15 Apr İşte DecoBrick Duvar Panellerini Tercih Etmeniz İçin 10 Neden
burcu 0 8
1-Gerçek taş ve tuğla gibi gerçekçi, gerçek olandan daha etkili, uygulaması kolay ve duvara yük binmez.2-Alevi fitillemez, erir. EPS yanıcı bir madded..
15 Apr Duvar Dekorasyon Fikirleri
burcu 0 6
Evinizin, ofisinizin, kafenizin dekorasyonunu ve ambiyansını değiştirmek istiyor ama buna cesaret edemiyor musunuz?İşte duvarınızı dekore etmenin en k..
15 Apr Taş Görünümlü Strafor
burcu 0 5
Taş özellikle dış mekanlarda kullanılan bir yapı malzemesi olarak bilinse de günümüzde pek çok alanda rahatlıkla kullanılmaktadır. Özellikle dekoratif..
15 Apr Kare Taş Desenli Duvar Paneli
burcu 0 7
DecoBrick tarafından tasarlanıp üretilen kare taş desenli dekoratif duvar panelleri, dünyanın en eski malzemelerinden biri olan taşın güzel örneklerin..
15 Apr Karma Taş Desenli Duvar Paneli
burcu 0 7
EPS Strafor, Dış ve İç Duvarlarda kullanılabilen ve bir kaplama ürünü olan DecoBrick Duvar Panelleri (120x50x2) ve (100x50x2) cm iç ve dış dekorasyond..
15 Apr Kale Taş Desenli Duvar Paneli
burcu 0 9
Doğal ve sofistike görünümü ile mekanlarda sıklıkla kullanılan Kale Taş desenli duvar panelleri, dekorasyon sektöründe en çok kullanılan hazır panel u..
15 Apr Dökme Taş Desenli Duvar Panelleri
burcu 0 6
EPS Strafor, Dış ve İç Duvarlarda kullanılabilen ve bir kaplama ürünü olan DecoBrick Duvar Panelleri, iç ve dış dekorasyonda vazgeçilmez ürün grubumuz..
15 Apr Kesme Taş Desenli Duvar Paneli
burcu 0 7
EPS Strafor, Dış ve İç Duvarlarda kullanılabilen ve bir kaplama ürünü olan DecoBrick Duvar, iç ve dış dekorasyonda vazgeçilmez ürün grubumuz arasındad..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)